Iveta Mališauskaitė

Vakaras Su Regresine Terapija/ Online

RUGPJŪČIO 30 D. 18 VAL. LIETUVOS LAIKU

Iškarto pradėsiu nuo trumpų ištraukų apie MUS, kad būtų lengviau atsakyti sau į klausimą

AR MAN REIKALINGA ŠI SESIJA?

☆-" Remiantis šiuolaikinių Amerikos mokslininkų tyrimais (apie tai skaičiau Colino Tippingo knygoje „Radikalus atleidimas“), vidutinis Vakarų žmogus savo atsiminimuose yra 60 proc. laiko, o ateityje – 10 proc. Tai reiškia, kad šiuo metu dėmesio ir energijos lieka tik 30 proc. Tai baisiai mažai! O to labai trūksta, kad organizmas pats išsigytų. Ir tada organizme kaupiasi nuovargis ir ligos."

☆- " Žmogaus kūnas yra visiškai priklausomas nuo jo dvasinės būsenos, nuo emocijų. Su „išoperuota“ motyvacija gyventi žmogus ilgai netrauks, tvirtina anesteziologas prof. Andrius Macas."

☆-" Pavyzdžiui, jūs tikite, kad trūksta pinigų. Ir tai tiesa. Jums nuolat jų trūksta. Arba šiame mieste neįmanoma rasti gero darbo. Ir jūs vėl esate teisus. Tačiau šalia jūsų gyvena žmonės, kuriems viskam užtenka pinigų. Ir jie dirba gerus darbus. Kodėl? Jiems pasisekė? Ne."

Taigi dabar pasiskaitę... Ar sutiktumėte, kad jei norite sukurti naują savo svajonių realybę turėtumėte pradėti sąmoningai pastebėti tai apie ką galvojate? Bei pradėti tai keisti?

Ir ne tik tiek, jūs taip pat turėtumėte pradėti pastebėti tuos nesąmoningus įpročius, elgesį, kurie sukelia tuos pačius išgyvenimus, kurie sukuria tas pačias emocijas, kurios dar kartą patvirtina tą pačią jūsų seną tapatybę ... ir nuspręsti, ar norite elgtis taip pat ir toliau ar visgi daryti pokytį savo gyvenime.

Dauguma žmonių bando susikurti naują savo svajonių realybę su ta pačia sena asmenybe, bet tai yra neįmanoma... Mes tiesiogine prasme turime tapti nauja savo versija. Jei jūs ir toliau galvojate tą patį ką galvojote vakar, užvakar ir darote tuos pačius sprendimus, kurie lemia tą patį elgesį, kaip galima sukurti ką nors nauja?

Ką veiksime šio vakaro metu?

PALEIDINĖSIME! Bet tokiu būdu, kad būtų ir Tau aišku!

Kliento atsiliepimas
5/5

Ivetos dėka, pagaliau suvokiau, kaip galima lengvai ir paprastai atlikti energetinių blokų paleidimus". Gyvenimo įvykis, kuris nebuvo tinkamai apdorotas, suprastas, o dėl ignoravimo nustumtas į pasąmonę, daryti įtaką kasdienybėje to sąmoningai net nesuvokiant. Labai svarbu pagaliau leisti sau pažvelgti atgal, pamatyti traumuojančių akimirką, suprasti ją, paleisti, sugrąžinti ramybės jausmą, pasitikėjimą savimi bei pasauliu. Tas kas mūsų viduje atsispindi išorėje, todėl reikia pradėti nuo pradžių pradžios t.y savęs.

Kliento atsiliepimas
5/5

“Ačiū Iveta,džiaugiuosi,kad supažindinai su šia terapija,padėjai nusimest besitęsiančią naštą,švelniai lydėjai ir kantriai, profesionaliai vedei į paleidimų keliones,buvo drąsu ir labai įdomu su Tavim,jaučiau visišką pasitikėjimą per praktikas,o nesavanaudišką,geranorišką žinių pasidalinimą priimu,kaip vertingiausią dovaną .Labai šauniai parengta kursas Atverk širdį ,Energetiniai blokai,visos papildomos paskaitos,išsamūs paaiškinimai,rodo tavo meistriškumą,ir gerą būdąlenkiu galvą ir dėkoju Iveta”

Seminaro metu kalbėsime apie tai

Kad kūno ląstelės turi atmintį, dėl ko praeities skausmingi patyrimai įvairiais būdais veikia mūsų gyvenimą.

Užgniauždami skausmą, tampame nelaimingi, slopiname savybes kurias galėtume naudoti kūrybai.

Paleisdami skausmą, susigrąžinti savo energijos resursą, kurį galime naudoti gyvenimo kūrybai.

Neuromokslas jau įrodė, kad, transformavus pasąmonėje slypintį negatyvų įvykį į pozityvų, smegenyse kuriasi naujos neuronų jungtys.

Kokia Nauda po seminaro:

Kliento atsiliepimas
5/5

“Iveta man padėjo atpažinti ir suprasti užslėptas, skausmingas vaikystės patirtis, kurias paleidus ir transformavus kardinaliai pasikeitė santykis su savimi ir su aplinka. Labai džiaugiuosi išbandžiusi jos rekomenduotas praktikas, darbą su savimi. Puikiai sugeba suderinti teoriją ir nukreipti savęs pažinimo link!”

Kliento atsiliepimas
5/5

“Ačiū, Iveta, už sesijas, labai patiko ir buvo įsimintinos, įpūtė optimizmo! Ačiū už dėmesį, paprastumą, saugią aplinką, išsamius pasakojimus ir pasidalijimus. Rekomenduoju kaip šiltą specialistę, kuri suvaldo net pačius liūdniausius emocijų drakonus! Jaučiau pozityvius rezultatus jau po pirmojo seanso. Dėkoju už pastangas aiškiai išdėstyti technikas, jomis naudosiuosi ir toliau!”

SEMINARA PRISTATO

Iveta Mališauskaitė, baigusi VDU Teisės magistrą, o šiuo metu studijuojanti VDU psichologiją. Taip pat baigė Baltic association of Qigong kursą Zhong Yuang, World Peace Yoga mokyklą, yra Hatha ir Ashtanga jogos instruktorė. Vipasannos, Džogčeno praktikė.

Keliaudama po Indiją meditacijos mokėsi iš pripažinimą pelniusių jogų. Turi mylimą dvasinę mokytoją Tibeto Lamos titulo. Yra gavusi iniciacijas daryti tai ką daro. Būtent Regresinę Hipnozę veda apie 5 metus, turėjo daugiau negu 1000 individualių seansų bei vestų seminarų.

Kaip viskas vyksta?

Prijungsime jus prie privačios facebook grupės, kurioje galėsite dalyvauti live transliacijos metu. Įrašas liks, todėl galėsite sesiją kartoti tiek kiek jums norisi. Taip pat grupėje galėsite paklausti jums rūpimus klausimus.

PASIRUOŠIMAS

Patogi kūno padėtis bei turėti ausines.

KĄ GAUNATE ĮSIGIJĘ SEMINARĄ

Peržiūrėjus seminara:

Kliento atsiliepimas
5/5

“ Po susitikimo su Iveta, jaučiuosi kaip niekada puikiai! Supratau esminius dalykus apie tai, kaip ir kodėl mes jaučiamės ir kaip su tomis emocijomis elgtis. Išmokau užduoti sau klausimus, kurie iš esmės viską išsprendžia. Rekomenduoju tai išbandyti visiems ir kiekvienam, kam viduje kužda jausmas, kad kažkas gyvenime vyksta ne taip. Iveta, ačiū labai! “

Kliento atsiliepimas
5/5

“Iveta man padėjo atpažinti ir suprasti užslėptas, skausmingas vaikystės patirtis, kurias paleidus ir transformavus kardinaliai pasikeitė santykis su savimi ir su aplinka. Labai džiaugiuosi išbandžiusi jos rekomenduotas praktikas, darbą su savimi. Puikiai sugeba suderinti teoriją ir nukreipti savęs pažinimo link!”

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Tai užspaustos, neišgyventos emocijos.

Būtent tai mokysimės seminaro metu. Pateiksiu metodą kuriuo lengviausia įsidemėti Kaip pačiam dirbti su energetiniais blokais.

Leistu sau jas išjausti.

Ištrinti nieko neįmanoma, reikia priimti, tai kas kažkada praeityje įvyko, tam, kad būtų galima jausti vidinę laisvę.

Iveta Mališauskaitė

Privatumo Politika | Pirkimo sąlygos ir taisyklės

© Ivetamalisauskaite.lt 2022. Visos teisės saugomos